Recenzie

"Tak ako môjho otca prezývali slovenský Tom Jones, ja si dovolím povedať, že Luda Kuruca  môžem nazvať druhým Karolom  Duchoňom. Prvý krát som ho videla vystupovať na krste knihy o mojom otcovi (r.2005) a už tam sa mi jeho hlas zapáčil. Od tej chvíle sme sa radi zúčastňovali na jeho vystúpeniach a dodnes chodievame na spomienkové koncerty do Nitry, ktoré Ludo pravidelne usporiadava na počesť Karola Duchoňa. Samozrejme nemôžem zabudnúť  ani na kapelu Ludo Kuruc Band, ktorá je neoddeliteľnou súčasťou na jeho TOP koncertoch, pri ktorých mám vždy zimomriavky na tele. Ludko  je podľa mňa najlepší interpret v spievaní duchoňoviek na Slovensku. Som neskutočne rada,  že sa z nás stali rodinní priatelia. "
Dana Mikláš Duchoňová
dcéra Karola Duchoňa
"Som rada, ako prvá manželka Karola Duchoňa, že jeho piesne stále žijú. O to sa najviac zaslúžil Ludo Kuruc, ktorý ich už niekoľko rokov interpretuje najlepšie, a šíri ich po celom Slovensku aj so svojou kapelou Ludo Kuruc Band, za čo mu ďakujem. Rada chodím na jeho koncerty, jeho hlas mi pripomína Karola. Vždy si rada zaspomínam."
Elena Duchoňová
manželka Karola Duchoňa
"Jediný spevák v súčasnosti na Slovensku, ktorý zaspieva Duchoňove pesničky s takým feelingom ako Karol, je Ludo Kuruc."
Peter Hanzely
autor hudby - V dolinách, Čardáš dvoch sŕdc
"Ludenko Kuruc je reinkarnovaný Karol Duchoň a Sinatru robí so žoviálnou lahkosťou a noblesou tak, ako sa na Sinatru patrí!"
Andrej Turok
hudobný skladateľ a producent GM Production
"Výborný spevák, kapela a repertoár."
L.Horský
"Ludo, posielam prvé fotky, máš veľké ohlasy zo všetkých strán, kopu nových faniniek, vypytujú sa  na koncerty, "že nikto tak nezaspieva ducháčka", že "má to lepší fíling ako samotný Duchoň", tie dychy! ...........nevymýšlam, naozaj sa  ma ľudia  vypytujú, aj rakúšania myslia, že si tu určite na SK najväčšia hviezda, že oni takého speváka nemajú.... "
J. Šebestová
riaditeľka O.Akadémie I.Karvaša 
"Ďakujeme Ludkovi za výborný koncert a skvelú atmosféru."
M.Trubanová
"...melódiami osviežili slávnostnú atmosféru MODUS MEMORY Mariána Greksu  a Ludo Kuruc Band, spevák s hlasom legendárneho Karola Duchoňa."
50.výr.Obch.Akadémie I.Karvaša
"Skvelé piesne, perfektné podanie, úžasná atmosféra"
L. a D. Chlebákovci 

Kontaktujte nás

Ozvite sa nám

Bude nám cťou zahrať na Vašej akcii.

Ludo Kuruc Band pre Vás zabezpečuje

FUN AGENCY s. r. o.

IČO: 51927110

tel.: 0915 988 807

e-mail.: manazer@ludokuruc.sk